י14 יום – קמצ'טקה

Print Friendly

תאריך :

01.01.70 - 01.01.70

מדריך :

לב שולמן

מסלול טיול לקמצטקה באוגוסט

אדון\גברת נכבדים,

חברת הנסיעות  גלנה טורס בע"מ  מציעה לך 14 ימים בלתי נשכחים הרחק מהציוויליזציה בנוחות מוחלטת!
לשאלה: "מהו קמצ'טקה" אתם תקבלו תשובות שונות. יהיו שיגידו זהו העמק גייזרים, הרי געש, קוויאר אדום וסלמון, דובים וכדומה. קמצ'טקה הוא לא רק המאחז המזרחי של רוסיה, באזור זה, המהווה פינת טבע ייחודי ומיוחד, אשר התרכזה במקום אחד לא  מפוזרת כמו פנינים בים.

תוכנית הטיול

ייתכנו שינוים קלים בתוכנית הקשורים למזג אוויר. החלטות על שינוים בשטח מתקבלות על ידי הצוות המקצועי במקום.

יום 1

טיסה  למוסקבה וטרנספר לטיסה פנימית לפטרופבלובסק.

יום 2.   

הגעה בבוקר ל Petropavlovsk – Kamchatsky. העברה למלון. מנוחה, בילוי בבריכות עם מיי מעיינות טבעיים.
כל החדרים עם מתקנים פרטיים (מקלחת ושירותים בכל חדר), וזה דבר נדיר באזור. על שטח המלון ישנן בריכות טבעיות של מעיינות חמים לשימוש חופשי של האורחים.
לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/

 

יום 3.   טיסה אל עמק גייזרים (סיור במסוק ורגלי)

מחיר הסיור  מתפרסם ע"י חברת המסוקים מספר חודשים לפני הטיול.

התשלום מתבצע ישירות לחברת המסוקים.

 

לאחר קבלת אישור מרשות מזג האוויר, מתקבלת החלטה על הטיסה. שעת יציאה לסיור תלויה בתנאי מזג האוויר  בשדה תעופה Yelizovo.
תכנית הסיור כוללת:

 • העברה למנחת מסוקים Yelizovo
  • טיסה אל עמק גייזרים במסוק MI-8 (שעה ו15 דק '.)
  • סיור רגלי
  • ארוחת צהריים
  • טיסה אל הקלדרה אוזון (10 דק '.)
  • סיור רגלי בשדה מזרחי תרמי
  • טיסת לעמק Nalychevo .
  • רחצה במעיינות החמים הטבעיים.
  • הטיסה אל מנחת המסוקים Yelizovo.
  • חזרה למלון וארוחת ערב

שמורת טבע Kronotsky  טומנת בה אובייקטים רבים ומדהימים, אבל אף אחד מהם לא יכול להשתוות בייחודו לעמק גייזרים – פלא  בקנה מידה עולמי שאין עליו עוררין. זהו השריד הטבעי היקר ביותר בירושת האנושות.
עמק גייזרים התגלה יחסית לאחרונה – בחודש אפריל 1941, בעמק פעלו יותר מ -20 גייזרים גדולים. יש גייזרים שגועשים מדי 10 -12 דקות, ויש כאלה המתפרצים פעם ב 4-5 שעות. ענני אדים, מזרקות מים רותחים, צבעים מדהימים של מדרונות, הזרמת מים חמים לאורכם וירק הפזרני של עשבים ועצים יוצרים מחזה קסום. כל מי נכנס בפעם הראשונה לעמק גייזרים, חווה את הכוח ההיפנוטי שלה. מתוך תענוג והפתעה מצפה לו סחרחורת.

בשנות ה 90 הוקמה סוף סוף בעמק התשתית המינימלית, המיועדת לקליטת תיירים, אשר יכולים להגיע רק במסוק.
אין צורך להיות מומחים לאיכות הסביבה כדי להבין את המגבלה של עומס התיירים. עמק גייזרים קטן מאוד, חלק אדמה זעירה, מלאת פלאות, כמו אוצר המוסתר עמוק בשטחים ההרריים של קמצ'טקה.

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 4. סיור ב Petropavlovsk  ההסטורי ובחוף Khalaktyrsky

בבוקר תוכלו לעשות סיור עם מדריך-היסטוריון במרכז ההיסטורי של Petropavlovsk: המבצר העתיק, העיר העתיקה, כנסיות ומבנים, מונומנטים של ברינג ולה פרוז המפורסמים. נקודות תצפית נוכל להעריץ את הנוף על העיר ואת היופי של שרשרת הרים ומפרץ Avacha.

אחרי ארוחת הצהריים תוכלו להמשיך אל חוף האוקיינוס ​​השקט, ולהכיר את החוף Khalaktyrsky חול וולקני שחור הנוצר מהרכב טיטניום-מגנטיט.
החוף Khalaktyrsky ממוקם בחוף המזרחי של קמצ'טקה, לא רחוק מהעיר פטרופבלובסק-קמצ'טסקי. בכל סוף שבוע,  באים ל Khalaktyrsky תושבים ואורחים של העיר לטייל לאורך חול ולהקשיב לזעקות השחפים ורעש הגלים.
כאשר מתקרבים למקום הזה, כבר בעוד כמה קילומטרים פתאום הגוף מתמלא באנרגיה גבוהה ואתה מרגיש את הריח של הרוח המלוחה.
אם אתם מטיילים לאורך שפת מים לאחר שפל, תוכל למצוא באוקיינוס ​​עושר שהותירו המים – אם הפנינה, כוכב ים או כרוב ים.

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

 יום 5.   ראפטינג ודיג

בבוקר אנו מציעים לכם רפטינג רפסודות חתירה מתנפחות מנוהלות על ידי מדריכים מנוסים בקטעים השקטים של הנהר "מהיר". במהלך רפטינג אתם יכולים ליהנות מהנוף שמסביב, לראות את הציפורים, ועשוים לפגוש דובים חומים – הבעלים של יערות קמצ'טקה, וגם לצפות בהשרצה של דגי סלמון. לכל תייר ניתן ג'קט הצלה פרטי והשייט בטיחותי מאוד. אין צורך בכישורים מיוחדים וידע של דייג., לא צריכים בגדים מיוחדים – על הרפסודה אתם אפילו לא תרטיבו את הרגליים! ואנו נלמד אותכם איך לדוג.

הנהר   BISTRAYA (מהיר) הינו השני באורכו בקמצ'טקה, המשתרע לאורך החלק הדרומי של רכס התיכון. בפתחו, הנהר מתמזג עם הנהר פלוטניקוב ויצר נהר "גדול" (BOLSHAYA), אשר הינו אחד הנהרות הגדולים של החוף המערבי של קמצ'טקה. כאן נכנסים להשרצה סוגים רבים של סלמון: סלמון ורוד, סמגה, מיקיז'ה פסיפיק סלמון וכו. וישנם גם סוגים של פורל רבים.

בדרך חזרה נכנס למרכז של הפשטידות והפנקייק המפורסם עם מילויים שונים.

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 6. מפרץ רוסי

טיול בסירה אל האי Starichkov והמפרץ הרוסי (סיור בספינה במשך כל היום).
לאחר ארוחת בוקר ניסע לנמל אל מעגן הסירות.
בהתחלה, הספינה שלנו תעבור במפרץ Avacha . אתם תוכלו לראות את הציפורים המקננות על צוקים. ואז נוכל לראות מונומנטים טבעיים: "שלושת האחים" והאי Starichkov. האי הזה הוכרז כמצבת טבע. כאן אתה יכול לראות את מושבות הקינון של עשרות מיני ציפורים מינים מושבות ציפור הים. שני סוגים, הוכנסו להספר האדום של קמצ'טקה- אדום פן קורמורן וסטריק (starik)- המפורטים בסעיף "הספר האדום של הצפון-מזרח רוסיה. סטריק או הזקן (על שם ציפור זו נקרא האי) יוצר בו את המושבה הגדולה ביותר בחוף המזרחי של קמצ'טקה.

מה נאכל? הצוללן של הספינה ירד לעומקו של הים ויביא פירות ים טריים –סרטנים, קיפודי ים וכו, אותם תוכלו לנסות לארוחת הצהריים.

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 7.  מקורות (מעיונות)  Paratunski העליון

יציאה מהמלון לעבר מקורות Paratunski העליון. זמן נסיעה כשעה. מהכפר אל המעיינות התרמיים נעים על דרך כורכר. לאורך הדרך, נעצור כדי לחקור את תופעת הטבע הייחודית- נחל הכסף (הרועם). המעינות ממוקמים במורדות הר געש כבוי – הנקרא שרוף (גורלי). למעשה הם כמה זרמים של טמפרטורות שונות, אשר ניקזות לאמבט אחד שיכול להכיל מספר אנשים.

האתר משקיף לעבר מקור המעינות על הרי הגעש Vilyuchinsky, Avacha, Koryak, Kozelskiy, כמו גם על האנדרטה הטבעית – גבעת הר געש כבויה הנקאת קטיפה. מי שרוצה יוכל לשחות במעיינות. לאחר הביקור באתר עם מעיונות תרמיים נצא לטיול אל שפת הנהר Paratunka ונסתכל על השרצת מיני סלמון. נחזור למלון בסביבות 15 כדי לנוח ולכין ציוד למחר.

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 8. הר געש גורלי (שרוף)

יוצאים על משאית שטח מיוחדת לרמה הוולקנית של הר הגעש גורלי – השרוף (כ -2 שעות על הכביש). חלק של תוואי הדרך לכיוון הדרום עובר באזור Paratunski ובהמשך במעלה העמק של נהר Paratunki. לאחר הטיפוס במעלה התלול ומתפתלים בגובה קילומטר, הכביש מגיע למעבר בשיא הגובה אשר מציע נוף מרהיב של עמק הנהר Paratunki, הרי געש Vilyuchinsky, Mutnovsky, והשרוף (GORELIY). מרחוק אפשר לראות את החלק העליון של הרי הגעש Avacha ו Koryak. הדרך ממשיכה דרומה דרך המישור הוולקני.

תה וכריכים ב11:00. הכנה לעלייה.  ב12:00 מתחילים טיפוס על הר הגעש שרוף. עליה על הר הגעש זה פשוטה (כ -3 שעות, כולל תמונות וטיולים. הטיפוס עובר מעל זרמי לבה ישנים, שדות סיגים. מעניין לראות את "kekurniki" – לבה קפואה בצורות שונות. ההבדל בגובה הינו כ -900 מ'.

מסיירים במכתש המרכזי של הר הגעש. נחזור באותו האופן. משך סך הסיור ייקח בערך 6 שעות. בשובנו – ארוחת ערב.

מי שלא רוצה ללכת את המסלול המלא של טיפוס על הר געש, יכול לקחת מדריך  בדרך הקלה (מסלול אלטרנטיבי) וללמוד על החי והצומח המקומי.

או לטפס חלקית ואם מרגישים עייפות לחזור עם מדריך.

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 9.   הר געש מוטנובסקי

הגעה בג'יפים אל הרמה הוולקנית של הר געש Mutnovsky, תחילה של ציר הולכי הרגל. ירידה אל המכתש וטיול בהר הגעש.

הר געש  Mutnovsky  (2324 מ') מיוצג על ידי ארבעת גביעי ההר שהתמזגו. הפסגות אשר נהרסו במהלך ההתפרצויות השונות. בצד המערבי הוא המכתש – הלוע הפעיל, המהווה את המקום העיקרי של הפעילות המודרנית של הר הגעש. הר הגעש הוא ייחודי בכך שהוא נותן לאנשים את ההזדמנות כדי לראות את החלק הפנימי בקלות של הר געש פעיל! מלוע פעיל, נפלטים אדים, בועות בוץ, היווצרות של מינרלים ושל גופרית וולקנית, נוף וולקני פנטסטי שם את גורלי במקום אחת עם הגילויים הכי מדהימים בעולם הוולקני.

נהר Vulkannaya חותך את תחתית של המכתש הצפוני ומייצר מפל בגובה של 80 מטר ויוצר קניון עמוק מתחת – נקיק ששמו  (OPASNIY)מסוכן. הקניון והמפל הינם בעלי חשיבות עולמית של אנדרטאות הטבע. בחודש אוגוסט, ניתן להגיע ברכב עם מתלים גבוהים למקום שבו ניתן לקחת סיור הליכה, אבל בשאר השנה לחקור את הר הגעש אפשרי רק בעזרת מסוק.

מי שלא רוצה ללכת את המסלול המלא של טיפוס על הר געש, יכול לקחת מדריך בדרך הקלה (מסלול אלטרנטיבי) וללמוד על החי והצומח המקומי.

או לטפס חלקית ואם מרגישים עייפות לחזור עם מדריך

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 10. טיסה לאגם Kurile (סיור במסוק ורגלי)

מחיר הסיור  מתפרסם ע"י חברת המסוקים מספר חודשים לפני הטיול.

התשלום מתבצע ישירות לחברת המסוקים.

לאחר קבלת אישור מרשות מזג האוויר, מתקבלת החלטה על הטיסה. שעת יציאה לסיור תלויה בתנאי מזג האוויר בשדה תעופה Yelizovo.

תכנית הסיור כוללת:

 • העברה למנחת מסוקים Yelizovo
  • טיסה אל עמק גייזרים במסוק MI-8 (שעה ו20 דק '.)
  • סיור רגלי של שעתיים..

לאחר התדרוך על ידי מפקח השמורה נכיר את המערכת האקולוגית של האגם הקורילי. בשנים אחדות, כאן מדובר בכ 8-12 מיליון חיות הנכנסות לשמורה. לא רק דובים, אלא גם השחפים, עיטים ואחרים לא בוחלים בסלמון. הסיור עובר דרך שבילים מרוצפים מעץ ובשבילים טבעיים. נקבל הסבר על שמורת טבע בדרום קמצ'טקה, על מוצאם הוולקני של האגם הקורילי,על אגדת לב Alaida- האחד כיפות הבולטות מן האגם. במזג אוויר טוב נטוס לCaldera Ksudach (25 דקות.)  ונסייר באגמי מכתש  Shtubel וKluchevoi.
נשלים על ידי הרחצה במעיינות חמים   Khodutkinskie

 • חזרה לYelizovo
 • חזרה למלון

האגם הקורילי ממוקם בדרום הקיצוני של קמצ'טקה בתוך חופית פרא סלעית עם סבך בלתי חדיר של שיחים. זהו אגם המים המתוקים השני בגודלו בקמצ'טקה. אגן האגם הוא שקע הטקטוני של 12.5 ק"מ אורך ורוחב של 8 ק"מ, אשר נוצרה לפני 8300-8400 שנים על ידי התפרצות חזקה ולאחר מכן על ידי הורדת קרום כדור הארץ.

האגם הקורילי הינו מקום השרצה הגדול ביותר באסיה ואירופה של דג נרקהה. המספר האופטימלי של ידגים על מנת להבטיח רבייה של עדר מוערך בין 1.5-3.5 מיליון.שפע של סלמון לאורך זמן מבטיח תכונה חשובה של המתחם הטבעי של האגם. בסוף הקיץ באגן האגם מתהלכים יותר מ -200 דובים חומים; הם פתי, ולכן נמצאים תחת חסותו של שמורת דרום קמצ'טקה. כאן קל יותר מכל מקום אחר, לראות ולחקור את חייהם של החיות המדהימות האלה. את הסלמון אוכלים ברצון רב גם לוטרה ושועל.

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 11. 06.08.2016 נסיעה וטיול בבצ'קז'ץ

ממערב לפטרופבלובסק-קמצ'טסקי נמצא רכס הרים Vachkazhets, שהוא חלק מרכס דרום Bystrinsky. המרחק מן העיר הוא קטן יחסית – רק 80 ק"מ. הנקודה הגבוהה ביותר ברכס הרים זה – הינו הר Vachkazhets, אשר מגיע ל 1556 מטר מעל פני הים.

למה המסלול של Vachkazhets מעניין? שטחו של רכס ההר Vachkazhets יהיה מעניין במיוחד עבור תיירים שרוצים לצפות מינים רבים של ציפורים מקומיים, צמחים הפורחים בקיץ וסקי בחורף. המסלול לטיולים באזור זה לא קשה, והוא מתאים לנוסעים לא מנוסים. ייחודו של צמחיית Vachkazhets הוא במעבר מצמחייה שיחית ושל הטונדרה עד לכרי דשא ושדות הר גבוהים. אפשר בנשימה עצורה לצפות בשטיח ברקת מנצנץ של ארז אלמון זוחל. בגבול של שלג מבריקים בשמש על ההר גודל רודודנדרון ורוד זהוב חיוור.

באופן כללי, כל פיסת קרקע – זה עולם נפרד. יער המדרונות מושך את עין, ישנם שטחים שלמים עם סחלב כחול-סגול, נעל של גברת Yatabe (כלול בספר האדום), ולאורך כבישים ושבילים, במדשאות שוכנים פרחים עדינים Reader גלוב. אם נעמיק, תחת חופת היער, נפגוש סיגליות של קמצ'טקה, rosehip, רואן וצמחים נפלאים אחרים.

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 12. 12.08.2016  פטרופבלובסק-קמצ'טסקי: מוזיאון של המכון לוולקנולוגיה, המוזיאון הלאומי להיסטוריה

כשמטיילים באזור ייחודי זה ונהנים מהטבע שלו יהיה זה מעניין לקבל אינפורמטיבי מידע מפיהם של אנשי מקצוע על המוצא של האזור – גיאולוגיי והיסטורי ולערוך היכרות עם התרבות והיצירה שלו.

מוזיאון של המכון לוולקנולוגיה (מדע הרי געש)

מוזיאון המדע ממוקם ישירות בבניין של המכון הוולקנולוגי. צוות המוזיאון זמין לדבר על המבנה של הארץ ועל התופעות המתרחשות במהלך התפרצויות געשיות. המכון מעסיק אנשים המאוהבים בעבודתם.

מוזיאון אשר נוסד לפני 20 שנים מציג אוסף ייחודי של מינרלים, עפרות, דגימות לבה מן הגעש הרב של קמצ'טקה וממקומות אחרים בעולם כיפן, אמריקה, ניו זילנד, איסלנד, מקסיקו, איטליה, וכו. 'תהיה לנו הזדמנות לראות את תמונות הווידאו המדהימות של התפרצויות הרי הגעש האחרונים בקמצ'טקה ובאיים הקוריליים. מאוד מעניין הפארק בסמוך למכון. שם תוכלו לראות סלעים של 2 מ' דיאמטר ויותר. סלעים אלה טסו מהר געש Avacha בתקופה פרהיסטורית.

מוזיאון הפולקלור המקומי
המוזיאון של אזורי קמצ'טקה הוקם בתחילת המאה ה -20. נכון לעכשיו במוזיאון יש אוסף של מוצגים אתנוגרפים, ארכיאולוגים, מסמכים היסטוריים, ספרים נדירים ובעלי ערך, נשק, יצירות אמנות ואומנות שימושית. תערוכת הקבע מציגה את הטבע וההיסטוריה של קמצ'טקה. בכל שנה נוספות תערוכות מתחלפות, שמספרות על התרבות המסורתית של עמי קמצ'טקה, טריטוריה וההיסטוריה של קמצ'טקה ושל פטרופבלובסק-קמצ'טסקי.  אם ישאר זמן ויש רצון – נבקר גם במוזיאון של בריה"מ (לנוסטלגיה)

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 13. 13.08.2016  מחנה האבוריג'ינים אתני "Kaynyran" ושחייה במעיונות Zelenovsky Ozerki, ביקור  חובה בשוק של Yelizovo

"Kaynyran" (בתרגום משפת Koryak – "פינת הדוב") – כפר בסגנון אתני המציג את התרבות של העמים הילידים של קמצ'טקה (Koryak, Itelmen ואחרים).

הכפר ממוקם על קרחת יער נעים, על חופו של אגם קטן, עם נוף מרהיב של הרי געש Koryak ו Avacha. האורחים יקבלו הסבר על ההיסטוריה של האבוריג'ינים, נשתתף בהופעה של אמנים מקומיים אשר ילמדו אותנו את התנועות הבסיסיות של ריקוד לאומי. נסייר במחנה כדי לראות את הדובים האמיתיים מקרוב ואת  כלבי מזחלות  ולשמוע את הסיפור של מרתון הכלבים והמזחלות "Beringia". נכיר את אורח החיים של עמי ילידים של קמצ'טקה ונהנה ממרק חם וארומטי ולחמניות לאומיות בתוך האיגלו.

נסיים בטיול למעיינות חמים בבריכות Zelenovski. רחצה במים החמים תרפה עייפות. בריכת שחייה גדולה – 8 אמבטיות מיוחדות מלאות במים תרמיים, השפעה מיטיבה על הגוף, לשפר את חילוף החומרים ומחזקים את המערכת החיסונית. חימום ובריפוים מימן גופרית, אמבטיות ארסן. תוכל גם לצלול אל תוך אגם עם מעיין קר.צלילה במים עם חום שונה תיתן בריאות וחוויה בלתי נשכחת לשנה שלמה! האגם ממוקם ממש מחוץ לאמבטיות, אליו מוביל מדרג עץ רחב עם מעקה.

בדרך חזרה נבקר בשוק הצבעוני Yelizovo (קוויאר אדום והתמחות בדגים), אשר ניתן לקנות ולהביא הביתה בשקיות ואקום מיוחדות המחזיקות קור. לא תהיה בעיה להביא את זה ארצה.

.

לינה: ארטהוטל, כולל ארוחת בוקר וערב  http://arthotel-kamchatka.ru/  

 

יום 14. 09.08.2016

המראת בוקר למוסקבה לאחר ארוחת בוקר במלון. נוחתים בתל אביב בערב.

 

 

 

מחיר הטיול כולל:
תחבורה:

 • טיסה מתל אביב פטרופבלובסק-קמצ'טסקי ובחזרה עם חניית ביניים במוסקבה
 • כל העברות באוטובוס סיור-KAMAZ/ vahtovka/ ג'יפ
 • ספינת טיולים ימיים (מפרץ רוסי)
 • ראפטינג על רפסודות חתירה בנהר

 לינה וארוחות:

 • 12 לילות במלוןעם כל הנוחיותושימוש במעיינות תרמיים
 • ארוחת בוקר יומיתוארוחת צהריים/ערב

שונות:
כניסות לפארקים לאומיים, מוזיאונים וטיולים בתוואים המתוכננים

לא כלול במחיר הטיולים:

 • סיורים במסוק בקמצ'טקה
 • מזון שלא צויןבתוכנית
 • ביטוח
 • הוצאות אישיותוקניות
 • אירועים שלא מוזכריםבתוכנית

תנאי תשלום :
בהרשמה – 1000 $
45 ימים לפני היציאה – הסכום הנותר
את היתרה ניתן לחלק עד 5 תשלומים
ניתן לשלם:
• מזומן (שקלים, דולרים)
• העברה בנקאית
• המחאות
במקרה של תשלום באמצעות המחאה או שקלים במזומן:
התשלום מתבצע על שיעור תיירות (מקסימום) של המכירה ביום התשלום.

עלות הביטול:
(עבור אדם 1, במקרה של ביטול החוזה לבקשת תייר מכל סיבה שהיא!)
95 ימים  או יותר לפני היציאה – $ 450
65 עדי 94 ימים – $ 650
35 עד 64 ימים – 1000 $
15 עד 34 ימים – $ 2,500
72 שעות (3 ימים) לפני מועד ההמראה  עד14  ימים -3500 $
פחות מ -72 שעות לפני טיסה ובמהלך נסיעה – מלוא מחיר הסיור

 

תחילת עונשים משתנה כל הזמן בכיוון אחד או אחר, בהתאם לדרישות של חברות תעופה וספקי שירותי קרקע.
אם דרישות לשנות, התייר יוזהר בטלפון כמה ימים מראש.
ייתכנו שינויים קלים בתוואי הקשורים באישור סופי של טיסה ומלון, ובתנאי מזג האוויר ומצבי כוח עליון.
הסיור יתקיים עם מספר מינימאלי של – 10 אנשים. מספר מרבי של משתתפים – 15 אנשים!
אם הקבוצה לא תגויס, הכספים ששולמו יוחזרו במלואם.
חברת יפן-ישראל מאחלת שהות נעימה ומקווה לראותכם בין לקוחותינו.
לשיחת מידע והבהרות:   

לב שולמן 052-3135206

גלנה פייסיקוב   052-6465921

Ha Adar str. 3, Hadera Israel

contact@japan-israel.co.il

 

Print Friendly